Замовитидзвінок

Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*

Дізнатись цін у

Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*

Зустрічайте новий інтерактивний сервіс для покупців

25 червень 2020 12:37
Зустрічайте новий інтерактивний сервіс для покупців

Ультрасучасний інноваційний сервіс для покупців квартир, створений на базі новітніх високошвидкісних 3D-технологій, вже доступний на новому сайті CITY HUB .

«Ми свідомо рухаємося в бік максимальної діджиталізаціі роботи компанії, - коментує Ірина Міхальова, маркетинг-директор «Інтергал-Буд». - Зараз наші зусилля спрямовані на створення сервісів, які дадуть можливість покупцям отримати максимальну кількість візуальної та фактичної інформації про наші об’єкти при першому ж «торканні». Ми намагаємося бути абсолютно прозорими, максимально комфортними та зручними. Покупці квартир «Інтергал-Буд» вже звикли до того, що консультацію в компанії можна отримати однаково якісно як в offline-, так і в online-режимі. На самому початку карантину ми першими розгорнули повноцінну програму Intergal-Online. Це підтримало споживачів і наші продажі навіть в тих екстремальних умовах. Зараз ми продовжуємо прокачувати технологічні скіли, запропонувавши покупцям і менеджерам відділів продажів новий 3D-сервіс зі зручною системою фільтрації і підбору параметрів».

Що отримає покупець, завдяки новій технології?

1) Максимальне наочне уявлення про архітектурні особливості проекту. Відвідувачі сайтів житлових комплексів зможуть легко візуалізувати проект, визначивши його місцезнаходження у просторі.

2) Інтерактив забезпечує зручний пошук, фільтрацію і підбір оптимальних варіантів квартир, комерційної нерухомості, додаткових приміщень, паркомісць. Встановивши всі необхідні параметри для пошуку - статус, ціну, площу, розташування - потенційний покупець точно потрапить в точку, зберігши час, який він міг витратити на самостійний відсів непотрібних варіантів.

3) Відібрані варіанти квартир або приміщень можна порівнювати за певними заданими параметрами і ділитися з усіма учасниками процесу online, що значно спростить вибір.

4) Система синхронізується з внутрішньою базою даних «Інтергал-Буд» для автоматичного забезпечення актуальності інформації.

Проект впроваджується на базі технології FLAT.SHOW, яка стартувала на українському ринку.

«У поточних умовах ринок первинної нерухомості має адаптуватися і забезпечувати потенційних покупців зручним інструментом наочного вибору, - зазначає Віталій Первішін, CEO компанії FLAT.SHOW, розробника технології. - Покупець хоче самостійно визначитися з варіантами і бути максимально "розігрітим онлайн" до звернення у відділ продажів. Тому перевага буде на боці прозорих, відкритих та зрозумілих забудовників. Ми раді, що така потужна компанія як «Інтергал-Буд» вирішила вибрати саме наш продукт для того, щоб забезпечити зручний і зрозумілий вибір для своїх численних клієнтів. Робота над першим модулем проекту зайняла кілька місяців, оскільки для повноцінного розкриття можливостей і зручностей для покупців потрібна інтеграція декількох складових внутрішньої IT-інфраструктури компанії: розробка та наповнення візуального високошвидкісного 3D-модуля, інтеграція CRM, IP-телефонії та 1С, впровадження на сайтах житлових комплексів».

"Слід зазначити, що модуль працює швидко, адаптований до різних пристроїв перегляду, досить легко інтегрується з уже діючими сайтами, - підкреслює Ірина Міхальова. Це дозволяє швидко масштабувати технологію в рамках навіть таких великих компаній, як наша".

Схожі новини

Дивитися новину
03 серпень 2021 10:29
Стартував продаж квартир 2-го будинку житлового комплексу CITY HUB
Стартував продаж квартир 2-го будинку житлового комплексу CITY HUB
Дивитися новину
31 липень 2021 10:03
Динаміка будівництва станом на 31.07.2021
Динаміка будівництва станом на 31.07.2021
Шановні покупці! До вашої уваги щомісячна фіксація динаміки будівництва CITY HUB. Тільки подивіться як зростає ваш комплекс...
Дивитися новину
19 липень 2021 17:29
CITY HUB став партнером GET Business Festival
CITY HUB став партнером GET Business Festival