Замовитидзвінок
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*
Дізнатись цін у
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*

Зустрічайте новий інтерактивний сервіс для покупців

25 червень 2020 12:37
Зустрічайте новий інтерактивний сервіс для покупців

Ультрасучасний інноваційний сервіс для покупців квартир, створений на базі новітніх високошвидкісних 3D-технологій, вже доступний на новому сайті CITY HUB .

«Ми свідомо рухаємося в бік максимальної діджиталізаціі роботи компанії, - коментує Ірина Міхальова, маркетинг-директор «Інтергал-Буд». - Зараз наші зусилля спрямовані на створення сервісів, які дадуть можливість покупцям отримати максимальну кількість візуальної та фактичної інформації про наші об’єкти при першому ж «торканні». Ми намагаємося бути абсолютно прозорими, максимально комфортними та зручними. Покупці квартир «Інтергал-Буд» вже звикли до того, що консультацію в компанії можна отримати однаково якісно як в offline-, так і в online-режимі. На самому початку карантину ми першими розгорнули повноцінну програму Intergal-Online. Це підтримало споживачів і наші продажі навіть в тих екстремальних умовах. Зараз ми продовжуємо прокачувати технологічні скіли, запропонувавши покупцям і менеджерам відділів продажів новий 3D-сервіс зі зручною системою фільтрації і підбору параметрів».

Що отримає покупець, завдяки новій технології?

1) Максимальне наочне уявлення про архітектурні особливості проекту. Відвідувачі сайтів житлових комплексів зможуть легко візуалізувати проект, визначивши його місцезнаходження у просторі.

2) Інтерактив забезпечує зручний пошук, фільтрацію і підбір оптимальних варіантів квартир, комерційної нерухомості, додаткових приміщень, паркомісць. Встановивши всі необхідні параметри для пошуку - статус, ціну, площу, розташування - потенційний покупець точно потрапить в точку, зберігши час, який він міг витратити на самостійний відсів непотрібних варіантів.

3) Відібрані варіанти квартир або приміщень можна порівнювати за певними заданими параметрами і ділитися з усіма учасниками процесу online, що значно спростить вибір.

4) Система синхронізується з внутрішньою базою даних «Інтергал-Буд» для автоматичного забезпечення актуальності інформації.

Проект впроваджується на базі технології FLAT.SHOW, яка стартувала на українському ринку.

«У поточних умовах ринок первинної нерухомості має адаптуватися і забезпечувати потенційних покупців зручним інструментом наочного вибору, - зазначає Віталій Первішін, CEO компанії FLAT.SHOW, розробника технології. - Покупець хоче самостійно визначитися з варіантами і бути максимально "розігрітим онлайн" до звернення у відділ продажів. Тому перевага буде на боці прозорих, відкритих та зрозумілих забудовників. Ми раді, що така потужна компанія як «Інтергал-Буд» вирішила вибрати саме наш продукт для того, щоб забезпечити зручний і зрозумілий вибір для своїх численних клієнтів. Робота над першим модулем проекту зайняла кілька місяців, оскільки для повноцінного розкриття можливостей і зручностей для покупців потрібна інтеграція декількох складових внутрішньої IT-інфраструктури компанії: розробка та наповнення візуального високошвидкісного 3D-модуля, інтеграція CRM, IP-телефонії та 1С, впровадження на сайтах житлових комплексів».

"Слід зазначити, що модуль працює швидко, адаптований до різних пристроїв перегляду, досить легко інтегрується з уже діючими сайтами, - підкреслює Ірина Міхальова. Це дозволяє швидко масштабувати технологію в рамках навіть таких великих компаній, як наша".