ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ СЕРВІС ДЛЯ ПОКУПЦІВ

25/06/2020

Ультрасучасний інноваційний сервіс для покупців квартир, створений на базі новітніх високошвидкісних 3D-технологій, вже доступний на новому сайті CITY HUB .

«Ми свідомо рухаємося в бік максимальної діджиталізаціі роботи компанії, - коментує Ірина Міхальова, маркетинг-директор «Інтергал-Буд». - Зараз наші зусилля спрямовані на створення сервісів, які дадуть можливість покупцям отримати максимальну кількість візуальної та фактичної інформації про наші об’єкти при першому ж «торканні». Ми намагаємося бути абсолютно прозорими, максимально комфортними та зручними. Покупці квартир «Інтергал-Буд» вже звикли до того, що консультацію в компанії можна отримати однаково якісно як в offline-, так і в online-режимі. На самому початку карантину ми першими розгорнули повноцінну програму Intergal-Online. Це підтримало споживачів і наші продажі навіть в тих екстремальних умовах. Зараз ми продовжуємо прокачувати технологічні скіли, запропонувавши покупцям і менеджерам відділів продажів новий 3D-сервіс зі зручною системою фільтрації і підбору параметрів».

Що отримає покупець, завдяки новій технології?

1) Максимальне наочне уявлення про архітектурні особливості проекту. Відвідувачі сайтів житлових комплексів зможуть легко візуалізувати проект, визначивши його місцезнаходження у просторі.

2) Інтерактив забезпечує зручний пошук, фільтрацію і підбір оптимальних варіантів квартир, комерційної нерухомості, додаткових приміщень, паркомісць. Встановивши всі необхідні параметри для пошуку - статус, ціну, площу, розташування - потенційний покупець точно потрапить в точку, зберігши час, який він міг витратити на самостійний відсів непотрібних варіантів.

3) Відібрані варіанти квартир або приміщень можна порівнювати за певними заданими параметрами і ділитися з усіма учасниками процесу online, що значно спростить вибір.

4) Система синхронізується з внутрішньою базою даних «Інтергал-Буд» для автоматичного забезпечення актуальності інформації.

Проект впроваджується на базі технології FLAT.SHOW, яка стартувала на українському ринку.

«У поточних умовах ринок первинної нерухомості має адаптуватися і забезпечувати потенційних покупців зручним інструментом наочного вибору, - зазначає Віталій Первішін, CEO компанії FLAT.SHOW, розробника технології. - Покупець хоче самостійно визначитися з варіантами і бути максимально "розігрітим онлайн" до звернення у відділ продажів. Тому перевага буде на боці прозорих, відкритих та зрозумілих забудовників. Ми раді, що така потужна компанія як «Інтергал-Буд» вирішила вибрати саме наш продукт для того, щоб забезпечити зручний і зрозумілий вибір для своїх численних клієнтів. Робота над першим модулем проекту зайняла кілька місяців, оскільки для повноцінного розкриття можливостей і зручностей для покупців потрібна інтеграція декількох складових внутрішньої IT-інфраструктури компанії: розробка та наповнення візуального високошвидкісного 3D-модуля, інтеграція CRM, IP-телефонії та 1С, впровадження на сайтах житлових комплексів».

"Слід зазначити, що модуль працює швидко, адаптований до різних пристроїв перегляду, досить легко інтегрується з уже діючими сайтами, - підкреслює Ірина Міхальова. Це дозволяє швидко масштабувати технологію в рамках навіть таких великих компаній, як наша".

Інші новини

15/07/2024
ДИНАМІКА БУДІВНИЦТВА СТАНОМ НА 15.07.2024

До вашої уваги динаміка будівництва:

Будинок 1:

Зданий в експлуатацію, фінальні роботи ведуться.

Влаштув...

15/07/2024
«ІНТЕРГАЛ-БУД» ОБЛАШТУЄ УКРИТТЯ У КОЖНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ

Компанія «Інтергал-Буд» реалізує плани щодо облаштування безпечних приміщень для мешканців своїх будинків, в яких можна пе...

12/06/2024
ДИНАМІКА БУДІВНИЦТВА НА 12.06.2024

До вашої уваги динаміка будівництва:

Будинок 1:

Зданий в експлуатацію, фінальні роботи ведуться.

Влаштув...

Дізнатись ціну
Відділ продажу
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ:
Київ, вул. Мокра (Кудряшова), 8-10
ПН-ПТ 10:00 – 19:00, СБ-НД: 10:00 - 17:00
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ:
Київ, вул. Князів Острозьких, 8
+38 044 232 94 58
ПН-ПТ: 10:00 – 19:00 Сб: 10:00-17:00; Нд:вихідний
ВІДДІЛ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ:
вул. Князів Острозьких, 8
commercial@intergal-bud.com.ua
+38(067) 829 10 36
ПН-ПТ: 10:00 – 19:00 Сб: 10:00-17:00; Нд: вихідний
Cб-Нд: вихідні (Комерційної нерухомості)