Замовитидзвінок
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*
Дізнатись цін у
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*

«Інтергал-Буд» розпочав роботи з реконструкції дощового колектора поруч з ЖК CITY HUB

08 вересень 2020 14:45
«Інтергал-Буд» розпочав роботи з реконструкції дощового колектора поруч з ЖК CITY HUB

У червні поточного року компанія «Інтергал-Буд» анонсувала старт робіт з реконструкції проблемного дощового колектора на вулиці Кудряшова, одній з центральних вулиць Києва. Радо повідомляємо, що наразі ми вже розробили та погодили проєкт реконструкції проблемної ділянки з владою міста й розпочали роботи.

Оскільки міська влада не завжди готова та має кошти ремонтувати такі проблемні ділянки, ми як відповідальний забудовник не обмежуємо роботи виключно розвитком комфортного середовища своїх проєктів, а й приділяємо особливу  увагу благоустрою всього району. Роботи з облаштування колектора на Кудряшова, що поруч з CITY HUB, триватимуть близько 2-ох місяців. Впевнені, що після завершення реконструкції проблема з дощовою водою буде вирішена раз та назавжди.

Розвиток інженерної інфраструктури міста — є системною роботою для «Інтергал-Буд». Так, за останні 5 років сума безповоротних інвестицій компанії лише в Києві за цією статтею склала понад 370 млн гривень. Компанія проводить реконструкції не лише міської інженерної інфраструктури, але й паркових зон. Наприклад, у парку «Нивки» наразі тривають роботи з реконструкції його західної частини: викладено 2 500 м2 бруківки, продовжується встановлення лавок та урн, дитячих майданчиків тощо.