Замовитидзвінок
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*
Дізнатись цін у
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*

CITY HUB став партнером GET Business Festival

19 липень 2021 17:29
CITY HUB став партнером GET Business Festival

CITY HUB став партнером GET Business Festival, який відбувся у Києві 14 липня на території Pochayna Event Hall. Фестиваль зібрав понад 3 000 підприємців та 70 бізнес-практиків. Спікери ділилися своїм досвідом зі слухачами на чотирьох сценах за тематичними потоками: маркетинг, піар, фінанси та HR. Організували захід бізнес/медіа бюро ekonomikа+ та видання Delo.ua, а будівельним партнером виступила компанія «Інтергал-Буд» з проєктами INTERGAL CITY та CITY HUB.

Головна мета GET Business Festival — обмін досвідом, обговорення подальшого розвитку та знаходження правильних рішень у кризовий період, в час, коли весь світ знаходиться в турбулентному стані. Слухачі заходу отримали практичні стратегії топових практиків UFuture, Vodafone Ukraine, ДТЕК, МАУ, АВК, FAVBET та інших великих компаній, долучилися до безплатних бізнес-консультацій та нетворкінгу.

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» та її житлові проєкти регулярно стають партнерами різноманітних бізнесових заходів, адже підтримка розвитку конкурентного бізнес-середовища — одна із запорук розвитку української економіки та добробуту населення країни.