Requestcallback
Your name:*
Enter phone number:*
Дізнатись цін у
Your name:*
Enter phone number:*

Компанія «Інтергал-Буд» — найбільш впізнаваний бренд серед забудовників Києва

01 october 2021 18:27
Компанія «Інтергал-Буд» — найбільш впізнаваний бренд серед забудовників Києва

Журнал НВ склав рейтинг столичних забудовників за впізнаваністю бренду, в якому компанія «Інтергал-Буд» посіла друге місце. Назву та логотип девелопера впізнають та ідентифікують 60% респондентів.

Дослідження, яке журнал НВ провів спільно з сервісом пошуку новобудов ЛУН, включало два запитання. В першому опитуваним показували логотип та назву компанії, в другому — просили самостійно назвати відомих їм забудовників. В обох випадках «Інтергал-Буд» посів другу сходинку. У ситуації, коли респондентам не показували логотипи компаній, а просили самостійно назвати відомих їм забудовників, 20% респондентів зазначили «Інтергал-Буд».

Експерти також підрахували, хто з девелоперів за останні вісім років здав найбільше будинків у Києві та області. У цьому рейтингу «Інтергал-Буд» також стала одним із лідерів, посівши 5-е місце.

Зазначимо, що в переліку найбільших забудовників Київщини дві компанії, що увійшли до ТОП-5, мають завершені об’єкти лише у межах області. Якщо ж розглядати ті компанії, які будують безпосередньо в столиці, «Інтергал-Буд» входить у трійку найкращих.

Повний перелік учасників рейтингу, а також методологія його укладання, представлені на сайті видання.