Замовитидзвінок
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*
Дізнатись цін у
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*

Комерційна нерухомість

Секция 1

Секция 2

 • Секція: 1
  Поверх: 1
  Загальна площа: 97.08 м2
 • Секція: 1
  Поверх: 1
  Загальна площа: 98.6 м2
 • Секція: 1
  Поверх: 1
  Загальна площа: 117.47 м2
 • Секція: 1
  Поверх: 1
  Загальна площа: 76.67 м2
 • Секція: 2
  Поверх: 1
  Загальна площа: 119.35 м2
 • Секція: 2
  Поверх: 1
  Загальна площа: 98.51 м2
 • Секція: 2
  Поверх: 1
  Загальна площа: 210.59 м2

 

Комерційна нерухомість в Києві

Оголошення про продаж комерційної нерухомості в Києві можна зустріти дуже часто, оскільки нежитлові приміщення мають чималий попит. Адже від вдалого приміщення залежить безпосередньо успіх бізнесу.

Як вибрати нежитлове приміщення

Перед тим, як купити приміщення в Києві, зверніть увагу на такі нюанси:

 1. Розташування. Ідеальна локація залежить від мети використання приміщення. Якщо ви хочете відкрити продуктовий магазин, то купувати торгове приміщення можна в будь-якій точці міста, водночас не забуваючи про прохідність вулиці, зручний під’їзд. Однак якщо ви збираєтеся облаштувати офіс великої компанії, то краще вибирати комерційну нерухомість в новобудовах Києва в центрі.
 2. Площа. Залежно від ваших потреб враховуйте квадратуру нежитлової нерухомості. Однак оптимальне приміщення повинно мати правильну форму та невелику площу – до 300 кв. м, тоді воно найбільш універсальне для будь-якого бізнесу. І за бажання ви зможете легко продати приміщення в Києві з такими параметрами.
 3. Особливості. Під час покупки нежитлової нерухомості вам слід зважати на те, що в офісах має бути багато світла, у торговому приміщенні – висока стеля, а в кафе – хороша вентиляція та достатня електрична потужність. Тому враховуєте кількість і розмір вікон, висоту стелі та інші нюанси.

Що потрібно знати під час покупки та продажу комерційної нерухомості в Києві

Перед тим, як купити нежитлове приміщення в Києві, ретельно вивчіть документи, щоб переконатися, що на цю нерухомість не накладені різного роду обтяження, наприклад, будівля не перебуває в заставі. Також переконайтеся, чи не було в цій нерухомості неузаконених перепланувань. Якщо вони були, то покупцеві надалі доведеться оформлювати всесвоїм коштом.

Якщо ж ви займаєтеся продажем нерухомості, то, щоб продати її максимально вигідно, вам необхідно привести приміщення в товарний вигляд. Якщо це нерухомість в новобудові і ви не плануєте вкладати гроші в її ремонт, забезпечте там принаймні чистоту та порядок. Також вам слід визначити справедливу вартість. Щоб правильно оцінити приміщення, проаналізуйте ринок комерційної нерухомості, розгляньте схожі на ваш об’єкт пропозиції в цьому ж районі та встановіть реальну ціну.

Купити комерційну нерухомість в Києві в ЖК City Hub

Відмінним рішенням для покупки комерційного приміщення є столичний ЖК City Hub. Сучасний житловий комплекс бізнес-класу має багато переваг, зокрема:

 1. місце розташування в центрі Києва;
 2. зручна транспортна розв’язка;
 3. сучасна технологія будівництва.

Ви можете придбати комерційну нерухомість в розстрочку від забудовника. У ЖК City Hub є нежитлові приміщення різних планувань і площі. Щоб дізнатися вартість комерційної нерухомості, звертайтеся до відділу продажів житлового комплексу.