Замовитидзвінок
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*
Дізнатись цін у
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*

Двокімнатні квартири

compas

За вашими параметрами знайдено квартир:

Двокімнатні квартири в Києві від ЖК City Hub

Для багатьох людей межею мрії про власний будинок є купівля однушки в столиці. Однак існує цілком реальна та більш цікава альтернатива – двокімнатна квартира в Києві, бажано в новобудові. Одна з таких новобудов – ЖК City Hub бізнес-класу, де ви можете купити двокімнатну квартиру в Києві.

Переваги двокімнатних квартир в Києві

На перший погляд здається, що двушка в Києві – це занадто дорого. Але насправді ситуація на українському ринку нерухомості така, що вартість двокімнатної квартири в центрі Києва, наприклад, в ЖК City Hub, не набагато перевищує вартість однушки на первинному ринку. Тобто, заплативши трохи більше, ви отримуєте непропорційно більше метражу та простору, який можна використовувати за своїм бажанням. А квартири на вторинному ринку не витримують ніякої конкуренції, адже при купівлі житла в старому будинку вам доведеться вкластися не тільки в саму покупку, але і в ремонт, який за нею піде, і весь час турбуватися через заржавілі труби та загальний стан будинку.

Якщо у вас сім’я з трьох осіб мінімум, то вам просто необхідно купити 2-кімнатну квартиру в Києві, щоб у кожного члена сім’ї була своя територія або хоча б кут у кімнаті. А ось однушка не залишає можливості для маневрів. Тому, навіть якщо зараз вас тільки двоє, але не виключене зростання сім’ї, наполегливо рекомендуємо купувати двокімнатну квартиру.

І ще одна перевага двушок – можливість потім вигідніше їх продати завдяки постійному зростанню цін на нерухомість. А також їх можна за вищою ціною здавати в оренду. Цей аспект важливий для тих, хто інвестує з метою заробітку.

Отже, підсумуємо переваги двокімнатних квартир:

  1. вигідне співвідношення ціни та метражу;
  2. підходить для великої родини;
  3. більш висока ціна перепродажу.

Двокімнатні квартири: ціна та планування

Ціна двокімнатної квартири в Києві в ЖК City Hub залежить від метражу і планування. Пропонуються апартаменти з різною площею, від мінімальних 44 до 300 кубометрів, з продуманими, зручними сучасними плануваннями. У ЖК City Hub вас чекає максимально комфортна двокімнатна квартира в Києві. Якщо ви поки не готові до такого відповідального кроку – в житловому комплексі також відкритий продаж однокімнатних квартир в Києві.

Купити двокімнатну квартиру в Києві в ЖК City Hub

ЖК City Hub знаходиться практично в серці міста, поруч з метро «Вокзальна» та великою транспортною розв’язкою, а поблизу – супермаркети, кінотеатр, ресторани і кафе, різні розважальні заклади.

Ви можете придбати квартири в розстрочку на строк до 5 років на вигідних умовах без переплат, а також оформити іпотеку на термін до 20 років.

Переваги купити квартиру від забудовника в розстрочку:

  1. легкість оформлення;
  2. прості і прозорі умови угоди;
  3. відсутність комісій і банківських відсотків;
  4. дострокове погашення без штрафу;
  5. не потрібен поручитель і довідка про доходи;
  6. найкоротші терміни укладення договору.

Якщо ви хочете купити двокімнатну квартиру (Київ), звертайтеся до менеджера «Інтергал-Буд», щоб дізнатися деталі та підібрати апартаменти в ЖК City Hub!