Замовитидзвінок
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*
Дізнатись цін у
Ваше ім'я:*
Введіть телефон:*

Однокімнатні квартири

compas

За вашими параметрами знайдено квартир:

 

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА В КИЄВІ В ЖК CITY HUB

Багато покупців квартир в столиці віддають перевагу саме придбанню однушки. Чому купити однокімнатну квартиру в Києві вважається оптимальним рішенням, які популярні планування та яку нерухомість пропонує столичний ЖК City Hub – розглянемо далі.

ПЕРЕВАГИ ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ В КИЄВІ

Однокімнатна квартира в Києві вигідна через низку причин. Серед них:

  1. Купити 1-кімнатну квартиру в Києві легше. Родині, яка не має всієї суми на покупку житла, простіше взяти кредит або іпотеку саме на однокімнатну. Тому така нерухомість часто стає стартом молодій парі.
  2. Комунальні платежі нижчі. Чим менше квадратних метрів, тим щомісячні платіжки за комуналку будуть нижчими.
  3. Однокімнатну квартиру в Києві простіше здавати. Попит на здачу однокімнатних квартир в столиці незмінно зростає. Такі квартири можна здавати й подобово, і на довгострокову перспективу.
  4. Ремонт обійдеться дешевше та закінчиться швидше. Обробка однушки вимагає менше зусиль і грошей, ніж ремонт двокімнатної квартири.
  5. За необхідності продасться швидко. Якщо вам терміново знадобляться гроші, то продаж однокімнатної квартири в Києві може стати виходом. Покупця довго не доведеться чекати, адже житло в столиці буде продано за короткий час.

ОДНОКІМНАТНІ КВАРТИРИ: ЦІНА ТА ПЛАНУВАННЯ

Ціна однокімнатної квартири в Києві залежить від багатьох факторів – розташування, метраж, поверх, тип і матеріал будинку, інфраструктура та транспортна розв’язка. Чим кращі умови для життя, тим вищою буде ціна на нерухомість. Вартість однокімнатної квартири в Києві в новобудові стартує від 19-20 тис. грн, середня ціна на вторинному ринку – близько 13,5 тис. грн (дані станом на весну 2021 року). Нижча вартість обумовлена ​​старістю будинків.

Перед тим, як купити однушку в Києві, важливо враховувати не тільки ціну, розташування та інфраструктуру. Особливу увагу варто приділити плануванню та метражу. Адже від цього суттєво залежатиме зручність вашого житла. На відміну від радянських будівель, де часто зустрічаються маленькі кухні, сучасна однокімнатна квартира в Києві може мати простору кухню-студію. Таке житло має неформальну назву – євродвушка. Якщо у вас немає потреби у великій квартирі, можна купити 1-кімнатну квартиру в Києві з невеликим метражем, наприклад, 30 кв. м. Ціна на таке житло, звісно, буде нижчою, ніж на євродвушку.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ В КИЇВ В ЖК CITY HUB?

Якщо ви в пошуках зручного житла, зверніть увагу на ЖК City Hub. Це сучасний житловий комплекс бізнес-класу, який має багато переваг, зокрема:

  1. місце розташування в центрі Києва;
  2. все необхідна інфраструктура поруч;
  3. зручна транспортна розв’язка;
  4. сучасна технологія будівництва.

Однокімнатна квартира в Києві саме в ЖК City Hub – це чудове рішення для тих, хто цінує комфорт. Адже в житловому комплексі ви знайдете планування на будь-який смак. Також в ЖК City Hub є можливість купити 1-кімнатну квартиру в Києві в розстрочку або кредит.